Victoria Natural Cup, Viničné, Slovensko

Natural Elite Tour International Championship Florencia, Taliansko

Hungarian Elite Tour, Zalaegerszeg, Maďarsko

King & Queen Elite Tour, Patra Grecko

European Championschips, Bukurešť, Rumunsko

 

Victoria Natural Cup 5.10.2019

Usporiadateľ: Z poverenia SANK- ŠK POWERFIT BRATISLAVA
Miesto konania: Športová hala Viničné, družstevná 1
Dátum: 05.10.2019
Riaditeľ súťaže: Iveta Hauserová
Propozície
Prihlášky zasielať elektronicky do 30.septembra 2019

Plagat_Victoria_2019_2

Prehľad termínov jesenných súťaží.

05.10.2019 Victoria Natural Cup, Viničné, Slovensko
06.10.2019 Natural Elite Tour International Championships NBFI, Florence, Taliansko (Elite Tour)
12.10.2019 Hungarian Elite Tour, Zalaegerszeg, Maďarsko (Elite Tour)
12.10.2019 King & Queen Elite Tour, Patra Grecko
26.10.2019 European Championships, Voorthuizen, Bucharest, Rumunsko (Elite Tour)
   

Bodové hodnotenie Štátov a ich umiestnenia na M-Sveta

Ďalšia dobrá správa pre SANK.

Slovenskí reprezentanti SANK ktorý sa zúčastnili majstrovstiev Sveta v Grécku 7.-9.6.2019 v Aténách sa v celkovom rebríčku umiestnili na druhom mieste.

1 Madarsko
2 Slovensko
3 Holandsko
4 Spojené štáty americké
5 Nemecko
6 Česko
7 Grécko
8 Francúzsko
9 Taliansko
10 Bulharsko
11 Rumunsko
12 Španielsko
13 Rakúsko
14 Albánsko
15 Taliansko
16 Chorvátsko
17 Polsko
18 Belgicko

Jesenná súťažná sezóna 2019

Jesenná sezóna 2019
06.10.2019 Natural Elite Tour International Championships NBFI, Florence, Taliansko (Elite Tour)
26.10.2019 European Championships, Voorthuizen, Bucharest, Rumunsko (Elite Tour)

INBA – PNBA World Championships

Ďalšie úspešné turné našich členov SANK
Prinášame zoznam súťažných kategórií s menami pretekárov ktorý reprezentovali Slovensko v naturálnej kulturistike a fitness v Gréckych Aténáchktoré sa konali 7.-9.6.2019.
Celkový počet súťažiacich – 359

Kids & Teen Fitness – Amateur (6-7 years)
2 Alexandra Gorbatenková

Kids & Teen Fitness – Amateur (8-9 years)
2 Zara Tkáčová

Kids & Teen Fitness – Amateur (11-12 years)
1 Sára Slezáková

Men’s Bodybuilding Masters – Amateur over 40 years
3 Štefan Kanich
5 Miroslav Poláček

Men’s Bodybuilding Grand Masters – Amateur over 50 years
1 Peter Winkler

Men’s Bodybuilding Ultra Masters – Amateur over 60 years
6 Peter Petkeš

Men’s Bodybuilding Junior – Amateur up to 23 years
1 Alex Lukáč

Men’s Physique – Amateur over 180cm
2 Viktor Piroš
5 Jakub Kollár

Women’s Figure Masters – Amateur over 40 years
1 Dagmar Liptáková
2 Margita Zvaríková
3 Mária Levická

Women’s Figure – Amateur up to 165cm
1 Margita Zvaríková
3 Alexandra Golhová

Women’s Figure – Amateur over 165cm
1 Dagmar Liptáková
4 Mária Levická

Women’s Physique – Open
2 Dagmar Liptáková

Women’s Physique – PNBA
1 Pavlína Kováčová

Women’s Sports Model Masters over 40 years
1 Dana Vizárová
2 Soňa Stránska

Women’s Sports Model – Open
1 Zuzana Chmelovicsová

Men’s Classic Physique – Amateur up to 175cm
5 Daniel Nemec

Men’s Classic Physique – Amateur over 175cm
9 Marek Štefanička

Women’s Bikini Diva’s Masters – Amateur over 40 years
1 Dana Vizárová
3 Soňa Stránska

Women’s Bikini Diva’s Junior – Open up to 23 years
1 Nikola Šalíková
2 Silvia Řeháková
4 Marianna Mikušová
5 Veronika Rebryová

Women’s Bikini Diva’s – Amateur up to 167cm
2 Silvia Řeháková

Women’s Bikini Diva’s – Amateur over 167cm
1 Nikola Šalíková
2 Veronika Rebryová
5 Simona Némethová

Bikini Mamas – Open
1 Zuzana Chmelovicsová
3 Soňa Stránska

Mixed pairs – Amateur
3 Michal Kováč + Pavlína Kováčová

Men’s Bodybuilding – Amateur up to 175cm
2 Alex Lukáč
7 Štefan Kanich

Men’s Bodybuilding – Amateur up to 180cm
1 Peter Winkler

Men’s Bodybuilding – Amateur over 180cm
2 Erik Tóth

Women’s Bikini Diva’s – Absolútny víťaz
Nikola Šalíková
Women’s Figure – Absolútny víťaz
Margita Zvaríková

kompletné výsledky nájdete tu

Všetkým pretekárom Slovenská asociácia naturálnej kulturistiky SANK za ich úspechy ďakuje.