Dutch Championships (Elite Tour)

25.4.2020 – Voorthuizen, Holandsko

European Poverfit Natural Cup – (Elite Tour)

2.5.2020 – DK Ružinov Bratislava, Slovensko

6. International Natural Bodybuilding German Championship

9.5.2020 – Neu-Ulm, Nemecko (Elite Tour)

Mezinárodní Mistrovství ČR v naturální kulturistice a fitness (Elite Tour)

16.5.2020 – Bruntál, Česká Republika

Majstrovstvá Slovenskej Republiky v Naturálnej kulturistike a fitness

23.5.2020 – Dunajská streda, Slovensko

Hungarian Grand Prix

29.30.2020 – Debrecen, Maďarsko

Majstrovstvá Sveta v Naturálnej kulturistike

12.-13.6.2020 – Bukurest, Rumunsko

 

Propozície – Medzinárodné majstrovstvá Slovenska Kolárovo

MEDZINÁRODNÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA v naturálnej kulturistike a fitness – Kolárovo

msr-kolarovo-7-6-2014-jpg

Hlavný organizátor: ŠK ATLAS Kolárovo
Termín súťaže: 7. júna 2014
Miesto konania: MsKS Kolárovo, Kostolné námestie 13, 94603 Kolárovo
Promotér súťaže: Dávid Gál

 

 

Propozície vo Formáte PDF sú tu

Elektronická prihláška Tu.

Propozície MS NITRA 2014

world_championship_2014_mMajstrovstvá sveta – World Chapionschip Slovakia

Hlavný organizátor:

SANK
Slovenská Asociácia Naturálnej Kulturistiky
Štefánikova 20
071 01 Michalovce
Slovenská Republika

Termín súťaže: 27.júna – 28.júna 2014
Miesto konania: Mestská hala, Dolnočermánska ul., Klokočina, Nitra
Promotér súťaže: Viliam RIGO, Julius KARABINOS

Propozície MS NITRA 2014 – PDF
Competition rules and regulations MS NITRA 2014 – PDF

Viac na – http://www.naturalbodybuilding.sk/

Elektronická prihláška Tu.

Víkendové sústredenie Naturálov

sustredenie_bojnice_2014_max

Rebríček SANK najúspešnejších športovcov roka 2013

FIGURA
1. Iveta Hauserová, 2. Laura Takácsová, 3. Gabriela Švorcová

BIKINY
1. Timea Trajteľová, 2. D. Kiabová, 3. Michaela Hanková

MODEL do 170 cm
1. Alena Kompasová, 2. Miriam Žigalová, 3. Laura Takácsová

MODEL + 170 cm
1. Gabriela Švorcová, 2. Stanislava Tichá, 3. Andrea Molnárová

PHYSIQ
1. Iveta Hauserová, 2. Laura Takácsová, 3. M. Vozárová

FITNESS CLASIC
1. Miriam Žigalová

MUŽI DORAST
1. Tomáš Jurica, 2. I. Szabó, 3. R. Maruna

JUNIORI
1. Vlado Pečeňa, 2. Dominik Balga, 3. David Borik

MUŽI DO 174 cm
1. Pavel Novák, 2. Igor Vlačuha, 3. Š. Macík

MUŽI DO 180 cm
1. Peter Winkler, 2. Lukáš Kujan, 3. M. Slivoň

MUŽI NAD 180 cm
1. Erik Vanko, 2. M. Gašparík, 3. L. Kujan

MASTERS I
1. Peter Winkler, 2. Slavo Prada, 3. Ľuboš Zeman

MASTERS II
1. Július Karabinoš, 2. Peter Szabo, 3. Gejza Goralka

MASTERS III
1. Július Karabinoš, 2. Gejza Goralka, 3. Peter Petkeš

Vyhlasovanie víťazov športovca roka 2013 a odovzdávanie cien najúspešnejším v jednotlivých kategóriách (umiestených na 1. mieste) sa bude konať na podujatí „Fitness Day Incheba“ v Bratislave 1.-2.2.2014 WELLNES A FITNESS.
Na toto podujatie vás všetkých pozývame.

Fitness Day Incheba – Fitness & Wellness

1.2.2014, Sobotu sa uskutoční 2. ročník Fitness Day Incheba, ktorý je súčasťou programu športového veľtrhu Fitness & Wellness. V rámci podujatia prebehne vyhlásenie Najúspešnejších športovcov našej organizácie SANK. Program pripravuje v spolupráci INBA Europe jeden z jeho čelných predstaviteľov, Mgr. Pavol Ferenc.
Počas programu exhibične predvedú svoje voľné zostavy deti z Prešova, Bratislavy i Karlových Varov v kategórii fitness detí.
Okrem fitness však dostanú počas programu veľký priestor aj silní muži, či už siloví trojbojári, alebo reprezentanti v armwrestlingu.
Diváci nebudú ochudobnení ani o ukážky funkčného tréningu či ďalších trendov vo fitness.

Miesto, čas: HALA B0 – pódium,
09.00 – 11.20 – Silový trojbojári, p.Siska – promo, exhibície, tlak na lavičke,
11.30 – 13.00 – Armwrestlingové súboje (repre SR+Poľsko)
13.00 – 13.45 – Obedná prestávka
14.00 – 16.30 – Fitness detí, pohybové zostavy, vyhlásenie+odmenenie detí vecnými cenami
16.30 – 17.15 – Sank, o.z. Vyhlásenie naj športovcov asociácie r.2013
17.20 – 18.00 – Exhibičné vystúpenie skupiny 3D Fitness, (ukážky funkčného tréningu)
Vstupné: základné vstupné 5 Eur