Majstrovstvá Slovenskej Republiky v Naturálnej kulturistike a fitness

03.10.2020, Dunajská Streda (ŠK Arena Relax Team)

European Poverfit Natural Cup

10.10.2020, Viničné (Iveta Hauserová)

HUNGARIAN Elite Tour & Pro Show

16.-17.10.2020, Miskolc Egyetemi Körcsarnok Miskolc, HUNGARY

Bodybuilding European Championships

24.10.2020, Florence, Italy (NBFI)

 

Fotografie VC Natural Cup Senec

2013-victoria-natural-cup-sPrinášame vám ďalších 270 fotografií zo súťaže VICTORIA Natural Cup Senec

Aminostar Natural Cup 2013 – výsledky

Úspešná výprava slovenskej reprezentácie SANK a ich umiestnenie:
Dorast:
1. miesto – Jurica Tomáš, ŠK Natural Body-fitness
3. miesto – Szabó Imrich, Z Body Fit Club – Jelka

Bikini:
2. Miesto – Trajtelová Timea, Zvolen
6. miesto – Lajčínová Katarína, MS Team Levice
7. miesto – Rothová Dominika, Poprad

Juniori:
3. miesto – Pečeňa Vladimír, Bratislava
4. miesto – Bórik Davi, FK Milenium fitness Nitra
6. miesto – Malatin Erik, Poprad
8. miesto – Longa Denis, ŠK Natural Body-fitness
9. miesto – Marko Michal, ŠHM Fitness censtrum (SK)

Fitness model:
2. miesto – Tichá Stanislava, KNK Hit
3. miesto – Švorcová Gabriela, KNK HiT Banská Bystrica
8. miesto – Gregušová Jana, Hosťovce
11. miesto – Lajčínová Katarína, MS Team Levice
12. miesto – Dobozová Štefánia, Spinning & Fitness – Čaklov
13. miesto – Juricová Iveta, ŠK Natural Body-fitnes
14. miesto – Nováková Edita, Nitra

Mis Fisique:
4. miesto – Guderelová Zuzana, MS Team Levice
6. miesto – Globanová Jana, ŠK AK Fitness Bratislava

Mis Figura:
2. miesto – Takácsová Laura, KNK HiT Banská Bystrica
4. miesto – Gudaneková Zuzana, MS Team Levice
10. miesto – Juricová Iveta, ŠK Natural Body-fitness
12. miesto – Globanová Jana, ŠK AK Fitness Bratislava

Muži do 175cm:
2. miesto – Winkler Peter Ing., KNK HiT Banská Bystrica
6. miesto – Slivoň Matěj, MS Team Levice

Muži nad 170cm:
2. miesto – Kujan Lukáš, ŠK Natural Body-fitness
8. miesto – Gašparík Michal, ŠK AK Fitness

Masters I (40 – 50):
2. miesto – Winkler Peter Ing., KNK HiT Banská Bystrica
6. miesto – Zeman Luboš, Z Body Fit Club – Jelka

Masters II (50 – 60):
2. miesto – Karabinoš Julius, FK Milenium Nitra
3. miesto – Szabo Peter, ŠK Viktoria Velký Grob

Masters III: (nad 60):
1. miesto – Karabinoš Julius, FK Milenium Nitra
2. miesto – Goralka Gejza, Nitra
1. miesto – Petkeš Peter

– kompletné výsledky nájdete na www.zbodyfit.com, alebo na partnerskej stránke www.natural-sport.cz.

Victoria naturál Cup 5

2013-victoria-natural-cup-s5. ročník Victoria natural cup 2013 SENEC

Propozície na súťaž
Elektronická prihláška na súťaž

Uzávierka prihlášok je 11. októbra 2013
Zahraniční pretekári zasielajú svoje registrácie materskej organizácii (svojmu prezidentovi).

Týmto pozývam všetkých priaznivcov naturálnej kulturistiky a fitness.
Príďte nás povzbudiť a inšpirovať sa.

Tešíme sa na vás.

čítaj celý článok…

Jesenné súťaže

8.-10.11.2013 – INBA Natural Olympia San Diego (USA)
12.10.2013 – Aminostar Natural Cup 2013 Bystřice p/Hostýnem (Česko)
19.10.2013 – Victoria Natural Cup 2013 Senec (Slovensko)
19.10.2013 – GNBF Deutschen Meisterschaft 2013 Werdau (Deutschland)
26.10.2013 – INBA European Championship 2013 Karlovy Vary (Česko)

INBA World Championship 2013 – výsledky

world_championships_zakyntos_2013_sDobojované !!!
Medaile Česko-slovenské výpravy:

 

 

 

Filip Cina (ČR) – 3. místo dorost
Jana Stafford Jones (ČR) – 2. místo Bikini Masters
Roman Wrobel (ČR) 3- místo – Super Masters (50-60)
Martin Cetkovský (ČR) – 1. místo Fitness muži
Lenka Červená (ČR) – 1. místo Fitness ženy
Miloslav Nermuť (ČR) – 1. místo Muži do 180 cm OPEN
Jenda Caha (ČR) – 2. místo Muži nad 180 cm
Franta Hofman (ČR) – 3. místo Muži nižší (170)
Lenka Červená (ČR) + Franta Hofman (ČR) – 1. místo smíšené páry

Míša Hanková (SK) – 3. místo místo Bikini Divas
Pavel Novák (SK) – 1- místo Junior Masters (35-40 let), 1. místo Open nižší, ABSOLUTNÍ VÍTĚZ OPEN
Julius Karabinoš (SK) – 1. místo Grand Masters nad 60 let
Gejza Goralka (SK) – 3. místo Grand Masters nad 60 let
Alena Kompasová (SK) – 3. místo Model Novice
Iveta Hauserová (SK) – 1. místo + ABSOLUTNÍ VÍTĚZKA Ms. Physique
Iveta Hauserová (SK) + Pavel Novák (SK) – 2. místo smíšené páry

Gratulujeme